Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Miło nam poinformować, że  piątek 5 kwietnia br. w Myślenicach rozpoczną się „Ogólnopolskie Manewry HOPR 2013” i potrwają do niedzieli.  Wtedy też z całej Polski zjadą się harcerze – ratownicy, zrzeszeni w Harcerskim Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym działającym z ramienia ZHR.

W tych dniach uczestnicy Manewrów będą musieli się zmierzyć z duża ilością  zadań związanych z doskonaleniem umiejętności działania przy osobach wymagających pomocy medycznej.
Oprócz wewnętrznych gier i ćwiczeń terenowych ratowników HOPR na obszarze całego miasta, nie może tez zabraknąć wydarzenia,  gdzie zarówno mieszkańcy jak i turyści będą mogliby zdobyć lub przypomnieć sobie umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Będzie tez doskonała okazja zobaczyć harcerzy - hoprowców w prawdziwej akcji przy udziale profesjonalnych ratowników na co dzień czuwających nad naszym zdrowiem i życiem. A to wszystko już w sobotę, 6 kwietnia 2013 r, o godzinie 13:30 na Myślenickim Rynku. Tam wszystko może się zdarzyć!

Portal Ratownik-med.pl patronuje medialnie tej imprezie.

Ogólnopolskie Manewry HOPR 2013


Serdecznie zapraszają
Komenda Ogólnopolskich Manewrów HOPR 2013

Patronat Honorowy:
Maciej Ostrowski - Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.
Józef Tomal – Starosta Powiatu Myślenickiego.
Tomasz Burkat – Komendant Straży Miejskiej Miasta i Gminy Myślenice.
mł. insp. Artur Święch - Komendant Powiatowy Policji w Myślenicach.

Chcesz wiedzieć więcej, wejdź na stronę: www.hopr.zhr.pl/manewry

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account