Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Już w czerwcu pojawi się kolejna książka z cyklu Praktyka Ratownika Medycznego "Taktyczne ratownictwo medyczne". Portal Ratownik-med.pl patronuje medialnie tej publikacji.

Premiera i pierwsza odsłona oraz sprzedaż zaplanowana na V Międzynarodowym Kongresem Polskiego Towarzystwa Medycyny Ratunkowej (Central European Emergency Medicine 2015 — CEEM 2015), który odbędzie się w dniach 17–20 czerwca 2015 roku w Gdańsku.

 

W publikacji opisano takie tematy jak:: TCCC - Taktyczna Pomoc Rannym Na Polu Walki, badanie poszkodowanego, udrażnianie dróg oddechowych, postępowanie w krwotokach, wstrząs, balistyka ran postrzałowych i obrażeń detonacyjnych, urazy klatki piersiowej, jamy brzusznej i miednicy, głowy, kończyn, kręgosłupa, oparzenia, sposoby ewakuacji poszkodowanego w warunkach taktycznych, farmakoterapia, dokumentacja medyczna, TECC - Tactical Emergency Casualty Care - Postępowanie Medyczne w Sytuacjach Zagrożenia, segregacja poszkodowanych.

Książkę ilustruje ciekawy, instruktażowy materiał zdjęciowy.

Wydawnictwo Lekarskie PZWL: www.wydawnictwopzwl.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account