Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Kierowca pojazdów uprzywilejowanych

Więcej
2010/08/19 09:14 #4049 przez rudy_0007
Dobrze wiedzieć... Dziękuje kandek ;) za pomoc. Te forum jest bardzo fajne bo coś się na nim dzieje i ktoś tu zagląda dużo się można dowiedzieć wielkie dzięki jeszcze raz.
Pozdrawiam Artur

Na pogardę zasługuje tylko ten, kto wie lepiej, a robi gorzej.\\\\\\\"

Stanisław Leopold Brzozowski (pseud. Adam Czepiel, 1878-1911)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/08/21 11:34 #4059 przez marcin1975rm
Artykuł 13 i 15 ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym. Tam znajdziesz wyjaśnienie :)

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Więcej
2010/08/21 13:26 #4060 przez rudy_0007
Dzięki wielkie marcin1975rm poczytałem i znalazłem to co potrzebowałem Dzięki jeszcze raz
Pozdrawiam Artur

Na pogardę zasługuje tylko ten, kto wie lepiej, a robi gorzej.\\\\\\\"

Stanisław Leopold Brzozowski (pseud. Adam Czepiel, 1878-1911)

Więcej
2010/09/11 19:28 #4186 przez Rafcio
Zacząłem w tym roku naukę w szkole policealnej na kierunku ratownik medyczny. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę już podjąć pracę na pogotowiu jako kierowca karetki. jakie warunki muszę spełniać, jaką kategorię prawa jazdy muszę posiadać itd.

Twój post został scalony z istniejącym już tematem.
Administrator

Więcej
2010/09/12 05:11 #4187 przez marcin1975rm
Gdybyś zadał sobie odrobinę trudu i przejrzał forum zamiast zakładać nowy temat... :S

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Więcej
2010/09/12 07:00 #4189 przez Rafcio
Już przeczytałem wiem, że dałem ciała sorry, następnym razem uważniej będę przeglądał tematy.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• Bolesław Avatar
    • WZW typ B / HBV a studia i praca w ratownictwie me...
    • Witam serdecznie Może dla niektórych poniższy post będzie bardzo śmieszny i niektórzy będą pisać że powinienem to sprawdzić przed podjęciem jakichkolwiek kroków.... ale proszę, potraktujcie moje zapytanie poważnie. Za tydzień rozpoczynam studia na kierunku - ratownictwo medyczne. Przeszedłem pierwsze podstawowe, kierunkowe badania lekarskie. Wszystko oczywiście jest w porządku. Dowiedziałem się że czekają mnie też badania...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2020/09/25 19:55
    • Staroń Avatar
    • Pogotowie Medicover Sp. z o.o. poszukuje Ratownika...
    • Drodzy Ratownicy, Medicover Sp. z o.o poszukuje Dyspozytorów Medycznych Hot-Line do Pogotowia Medicover w Warszawie przy ul. Barska 28/30. Oferujemy możliwość pracy stałej bądź dodatkowej w elastycznych godzinach. Oferujemy: * zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bądź kontrakt gospodarczy, * pełne wdrożenie, * zgrany zespół i realne możliwości rozwoju. Nasze oczekiwania: * wykształcenie medyczne kierunkowe: Pielęgniarstwo lub...
    • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
    • 2020/09/08 09:12
    • Centro Medica Avatar
    • CENTRO MEDICA SP. Z O.O poszukuje pracowników na s...
    • CENTRO MEDICA sp. z o.o. Poszukuje angażujących się w pracy i lubiących nowe wyzwania pielęgniarki/pielęgniarza lub ratownika medycznego do wykonywania neuromonitoringu. Jesteśmy doświadczoną firmą medyczną, jedyną tego typu w Polsce, wykonującą usługi śródoperacyjnego monitorowania neurofizjologicznego IONM (neuromonitoring). Wykorzystujemy technologię lidera rynku z Niemiec, Inomed Medizintechnik GmbH. Poszukujemy do...
    • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
    • 2020/08/21 14:44

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account