Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Eskulap dla wszystkich?????

Więcej
2008/09/08 04:45 #1292 przez GRZECHRAT
Odp.:Eskulap dla wszystkich?????
Sie ma Tytus mnie nie trzeba przepraszać ,ale chylę przed Tobą czoło że Ty Guru ratownictwa na północno-zachodnich rubieżach naszego kraju potrafisz się przyznać do niewielkiej wpadki i jeszcze za nią przeprosić. Fajnie że mam takich kolegów. Pozdrawiam serdecznie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/09/10 12:18 #1297 przez Bronq
Witajcie to i ja zapytam. Mam taką apteczkę www.allegro.pl/item431569538_torba_aptec...dyczna_lekarska.html pełni ona u mnie rolę apteczki samochodowej. Jakie jest Wasze zdanie na jej temat mogę sobie swobodnie jej używać? Wkońcu nie ma loga / znaku PRM, a tylko eskulap, który na apteczkach chyba niczym dziwnym nie jest...

Pozdrawiam serdecznie

Zycie choc piekne tak kruche jest... zrozumial ten kto otarl sie o smierc

Więcej
2008/09/10 12:43 #1298 przez dyspozytor
Witaj,

Śmiało możesz używać tej torby, to dobrze, że jest w ten sposób oznakowana, przynajmniej wiadomo co w niej można znaleźć i do czego służy.
W temacie tym głównie chodziło się o problem podszywania się pod ratowników medycznych osób które nie są ratownikami z dyplomem, a to jest warunek aby się w ten sposób tytułować. Zresztą dokładnie mówi o tym zapis w Ustawie o PRM:Cały zapis dostępny TUTAJ

Pozdrawiam :)

Zachodniopomorskie Ratownictwo Medyczne
Wiktoria Julia

www.ratownik-med.pl
www.eskumed.pl
www.karetki.ratownik-med.pl
www.sklep.ratownik-med.pl

Więcej
2008/09/20 10:08 #1315 przez lukaszek89
witajcie mam takie pytanie w zwiazku z koszulkami Ratownik Medyczny
w szkole na praktyki mamy kupic takie wlasnie koszulki ale z przodu bedzie znajdowac sie logo szkoly
czy w takich koszulkach bedzie mozna chodzic na codzien ???

Asystolia.... najstabilniejszy z rytmów serca.

Więcej
2008/09/20 17:35 #1317 przez dyspozytor
Witaj lukaszek89,

Jasne, że możesz w takiej koszulce chodzić, sam przecież wspomniałeś a tym samym sobie odpowiedziałeś, że koszulka będzie m.in. oznaczona logiem Twojej szkoły. Dlatego jeżeli masz tylko chęć jako słuchacz możesz godnie reprezentować swoją uczelnie B) i się z nią utożsamiać, masz do tego pełne prawo.

Pozdrawiam, i wielu sukcesów w nauce;)
Dyspozytor

Zachodniopomorskie Ratownictwo Medyczne
Wiktoria Julia

www.ratownik-med.pl
www.eskumed.pl
www.karetki.ratownik-med.pl
www.sklep.ratownik-med.pl

Więcej
2008/09/21 09:10 #1319 przez lukaszek89
ale z Tylu bedzie widnial napis Ratownik Medyczny wiec dlatego pytam :)

Asystolia.... najstabilniejszy z rytmów serca.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• serial Avatar
    • serial
    • Witajcie! jestem scenarzystą i reżyserem i razem ze współscenarzystką poszukujemy do anonimowych rozmów osoby chętne na zwierzenia ze swojej pracy i życia w pogotowiu przed rokiem 2002. Chcemy pokazać m in jak ciężka to praca i jak postrzeganie jej przez ludzi nie zawsze jest sprawiedliwe. Miła atmosfera rozmowy w pakiecie :) Jeśli byłaby możliwość rozesłania tego ogłoszenia wśród znajomych z branży, bylibyśmy bardzo...
    • W Ratownictwo Medyczne / Ratowniczy Hyde Park
    • 2021/10/12 09:32
    • ratownikekspress Avatar
    • Jak uratować osobę topiącą się w wodzie?
    • Teraz jest taka kolejność że: 1) dzwonisz na służby 112 opisujesz sytuacji i podajesz miejsce zdarzenia. 2) jak masz możliwość to rzuć tonącemu pzedmiot, który się unosi na powierzchni wody, żeby mógł się tego złapać 3) Jak potrafisz pływać to musisz znaleźć przedmiot, który sie unosi na wodzie i dopiero z nim możesz ewentualnie do tonącego popłynąć. 4) Do tego czasu jest już szansa, że straż lub inne służby...
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2021/09/04 13:27

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account