Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dzisiaj już oficjalnie możemy ogłosić, że artykuł o żółtych karetkach był Prima Aprilisowym żartem. W ubiegłych latach wyposażyliśmy ratowników w kaski i pianki do nurkowania, ogłosiliśmy też, że ratownictwo będzie służbą mundurową i ubieraliśmy w zielone polarki.

Wczoraj był 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis. Zgodnie z tradycją, zażartowaliśmy sobie i wymyśliliśmy historię o żółtych karetkach systemowych: "Karetki systemowe tylko w żółtym kolorze - to nowy pomysł Ministerstwa Zdrowia". Dziękujemy za wszystkie Państwa reakcje, najbardziej oczywiście cieszyły nas te poważne. Postaci Pana Leopolda Żółtka z MZ i Bartosza Kieruj z WSPR Szczecin były wymyślone i oczywiście nie zostanie wdrożony żaden projekt dotyczący przemalowywania karetek na żółto - przynajmniej w najbliższym czasie.

Artykuł cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W sumie został przeczytany ponad 1400 razy, na facebook-u zareagowało ponad 16 700 osób i dostaliśmy 188 lajków. Część osób bardzo szybko odkryła nasz spisek, dlatego musieliśmy ukrywać komentarze aby zabawa trwała nieco dłużej. W ubiegłych latach wyposażaliśmy ratowników w kaski, pianki, ubieraliśmy w zielone mundurki i tworzyliśmy służbę mundurową:

Bezpieczeństwo ratowników ponad wszystko

Zachodniopomorskie: Ratownikowi medycznemu przybędzie obowiązków

Ministerstwo Zdrowia. Nowa odzież dla ratownictwa medycznego


Ratownictwo Medyczne będzie służbą mundurową

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Ratownik-med.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account